2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Ełk
Dodane 07 maja 2024

Księgowa Saxdor Shipyard

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie codziennych operacji księgowych, takich jak rejestracja transakcji, rozliczenia z klientami i dostawcami, oraz prowadzenie rejestru środków trwałych,

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie raportów finansowych, - Sporządzanie deklaracji podatkowych i raportów dla organów podatkowych oraz zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi,

  • Pomoc w opracowywaniu budżetów firmy oraz prowadzenie analizy finansowej w celu prognozowania przyszłych wyników finansowych,

  • Zarządzanie zespołem księgowym,

  • Koordynacja procesu audytu zewnętrznego lub wewnętrznego, włączając w to zapewnienie dostępu do niezbędnych dokumentów i udzielanie odpowiedzi na pytania audytorów,

  • Śledzenie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych oraz dostosowywanie procedur firmy do nowych wymagań,

  • Prowadzenie analizy efektywności operacyjnej i finansowej firmy oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę rentowności i efektywności działalności,

  • Monitorowanie i egzekwowanie zasad standardów rachunkowości, zapewniając zgodne z przepisami prowadzenie księgowości i sprawozdawczości finansowej.

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości,

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość ustawy o rachunkowości, praktyczna znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT, ordynacji podatkowej)

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Znajomość oprogramowania biurowego Ms Office.

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,

  • Szkolenia zawodowe i kursy doszkalające zapewnione przez Saxdor Academy,

  • Dodatek dojazdowy powyżej 25km,

  • Ubezpieczenie grupowe.

O firmie

Wchodząca w skład fińskiej grupy Saxdor, Saxdor Shipyard to stocznia jachtowa w Ełku zajmująca się produkcją i logistyką łodzi motorowodnych. Jako firma stale szukająca nowych wyzwań, Saxdor pragnie przedefiniować branżę motorowodną przy pomocy innowacyjnej linii produktów wytworzonych przy użyciu nowoczesnych metod, efektywnych zautomatyzowanych procesów, ze szczególną dbałością o pracowników i środowisko naturalne. Jednym z naszych czołowych oraz zrealizowanych projektów oprócz produkcji łodzi stało się otwarcie nowoczesnej i innowacyjnej Stoczni w samym sercu Mazur.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 916622798