2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Sulechów
Transtone Logistics
Dodane 23 maja 2024

Księgowa / Księgowy / Specjalista ds. rozliczeń księgowych

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych,

  • uzgadnianie kont środków pieniężnych,

  • bieżąca wycena operacji walutowych na rachunkach dewizowych,

  • wycena bilansowa na rachunkach dewizowych,

  • rozliczanie rozrachunków z tyt. dostaw i usług,

  • uzgadnianie z Przełożonym rozrachunków i miesięczna analiza sald,

Nasze wymagania:

  • praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości, regulacji ZUS,

  • znajomość programów księgowych klasy ERP – mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Comarch ERP, Symfonia,

  • umiejętność obsługi komputera i MS Office, w tym dobra znajomość MS Excel,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • zaangażowanie i otwarcie na nowe wyzwania,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • udział w tworzeniu nowych projektów oraz realizacja własnych pomysłów

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (work – life balance)

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 917162338