2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Pszczyna
Dodane 15 maja 2024

Księgowa/Księgowy - Praca w biurze rachunkowym w Pszczynie

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych sp. z o.o. zatrudni samodzielną księgową_ego do działu pełnej księgowości.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, import dokumentów z systemu OCR i ich dekretacja,

  • weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym,

  • przygotowanie deklaracji podatkowych oraz wysyłka do US,

  • zamknięcia miesiąca, roku (sporządzanie sprawozdań finansowych),

  • nadzór nad kompletnością i obiegiem dokumentów we współpracy z Klientem,

  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego,

  • aktywny kontakt z klientem,

Wymagania:

  • Warunek konieczny: minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,

  • chęci rozwoju w ramach struktury biura rachunkowego (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym).

  • umiejętność poruszania się w aktach prawa podatkowego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość oprogramowania INSERT Rewizor GT i Rewizor Nexo oraz programu Saldeo będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość programu Excell,

  • dodatkowym atutem będą studia kierunkowe,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat - praca stacjonarna,

  • możliwość pracy zdalnej w szczególnych przypadkach,

  • szkolenia ze zmian w przepisach,

  • możliwość rozwoju oraz awansu,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

Wynagrodzenie:

  • od 5000 zł – 7000 zł brutto – uzależnione od stopnia zaawansowania wiedzy i umiejętności

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 868389075