2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Toruń
Dodane 09 maja 2024

Księgowa /księgowy/ księgowość /finanse

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy ambitnej osoby do naszego zespołu

Zakres obowiązków :

Dekretowanie oraz wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

Prawidłowe i terminowe księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz pozostałych dokumentów

Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym księgowanych dokumentów

Uzgadnianie sald kont księgi głównej
Wspieranie działu księgowości w bieżących obowiązkach

Nasze oczekiwania :

Wykształcenie kierunkowe

Dobra, praktyczna znajomość programu MS Excel
Umiejętność pracy w zespole

Zainteresowania związane z zagadnieniami z zakresu rachunkowości i podatków

Umiejętność pracy z dużą liczbą dokumentów oraz danych w ograniczonym czasie

Doskonała organizacja pracy, również pod presją czasu, rzetelność i skrupulatność

Dynamiczna osobowość i pozytywne podejście do nowych tematów

To oferujemy

Wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o zlecenie później możliwość umowy o pracę
Koleżeńską atmosferę pracy w ambitnym i zaangażowanym zespole

Wsparcie kompetencyjne ze strony przełożonego i współpracowników

Możliwość rozwoju osobistego

Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 917290938