2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Dodane 15 maja 2024

Księgowa/Księgowy KPiR

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Podatkowa UFIKS z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko:

KSIĘGOWY/A KPiR.

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie ewidencji VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT i obliczanie należnego podatku
  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań
  • sporządzenia deklaracji podatkowych
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • kontakt z urzędami

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa podatkowego
  • dobra znajomość MS Office
  • gotowość do nawiązania współpracy „od zaraz”.

Mile widziana znajomość programu WAPRO

Nasze Biuro znajduje się w Warszawie w dzielnicy Mokotów..

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres e-mail.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 717730745