2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Świnoujście
Dodane 13 maja 2024

KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY do obsługi wspólnot mieszkaniowych

Wynagrodzenie

1 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świnoujście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Ankor Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami zatrudni na stanowisko: Księgowa/ Księgowy do obsługi wspólnot mieszkaniowych

Miejsce pracy: Świnoujście

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości Wspólnot Mieszkaniowych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych dla Wspólnot Mieszkaniowych

  • Rozliczanie mediów Wspólnot Mieszkaniowych

  • Współudział w tworzeniu planów gospodarczych

  • Weryfikacja dokumentacji księgowo - rozliczeniowej pod względem merytorycznym i formalnym

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CiT

Nasze Oczekiwania:

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Doświadczenie w księgowości wspólnot ( doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata)

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i dotrzymania terminów, dokładność i komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w miłej atmosferze

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 870369144