2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Biała Podlaska
Dodane 14 maja 2024

Księgowa/księgowy

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Do naszego zespołu poszukujemy: księgowej/księgowego

Miejsce pracy: Biała Podlaska, woj. lubelskie

OBOWIĄZKI:

  • ewidencjonowanie transakcji i operacji księgowych w systemie księgowym (m. in. księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu towarów, faktur sprzedaży i innych dokumentów księgowych),

  • wystawianie faktur sprzedaży,

  • analiza i uzgadnianie sald kont księgowych,

  • przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych,

  • przygotowywanie sprawozdań do GUS,

  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych itp.

 WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości,

  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,

  • znajomość programów Microsoft Excel i Word,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • terminowość, systematyczność, dokładność,

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość obsługi programu Rewizor GT, Subiekt GT,

  • znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac.

OFERUJEMY:

  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • służbowy sprzęt i wszelkie narzędzia do pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 909702926