2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Dąb
CCTA
Dodane 15 maja 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • księgowanie wyciągów bankowych w PLN oraz walutach obcych

  • księgowanie raportów kasowych i dokumentów prostych

  • księgowanie faktur zakupu, faktur sprzedaży oraz faktur korygujących

  • rozliczanie rozrachunków

  • udział w procesach zamknięcia miesiąca

  • wyliczanie podatku VAT oraz sporządzanie deklaracji podatkowej VAT/JPK

  • doświadczenie w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów (KPiR)  - mile widziane

  • sporządzanie zestawień na wewnętrzne potrzeby organizacji oraz raportów dla klienta

  • współpraca z zagranicznymi działami księgowymi oraz wprowadzenie dokumentów na zagranicznym programie księgowym (opcjonalnie)

Nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości, na stanowisku minimum młodsza księgowa

  • doświadczenie w pracy w biurze księgowym

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na pisemną komunikację (opcjonalnie)

  • znajomość programu księgowego Finanse i Księgowość Sage Symfonia

  • dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie (technikum ekonomiczne)

  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, sprawozdań do GUS, NBP

To oferujemy:

  • praca pod kontrolą głównej księgowej

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • premie kwartalne/roczne/świąteczne

  • praca w biurze księgowym, opcjonalnie u Klienta (okolice Katowic)

  • wsparcie, wdrożenie na stanowisku pracy oraz mentoring w trakcie pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)

  • kawa/herbata w biurze,

  • parking dla pracowników

  • praca w piątki do g. 14:00

  • pakiet Multisport

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 906661094