2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Łosice
Dodane 29 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Łosice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POL-LEAN Sp. z o.o z siedzibą w Łosicach, producent trzody chlewnej i energii elektrycznej z odnawialnych źródeł poszukuje pracownika

miejsce pracy: Łosice, woj. dolnośląskie

 wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej min. 3 lata

  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej oraz znajomość programu REWIZOR

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

 zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości

  • Terminowe dekretowanie i księgowanie

  • Comiesięczna kontrola sald rozrachunkowych

  • Terminowe sporządzanie sprawozdań GUS

  • Wspieranie Głównej Księgowej przy zamykaniu roku i sporządzaniu sprawozdania finansowego

 oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat, w systemie jednozmianowym

  • wynagrodzenie i premię uzależnioną od oceny rocznej

  • możliwość rozwoju i szkoleń

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Łosice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łosice
ID: 915258257