2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Olsztyn
Anna
Dodane 27 maja 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Yetico S.A. jest jednym z największych przetwórców tworzyw polimerowych w Polsce. Zajmujemy czołową pozycję wśród producentów płyt EPS do termoizolacji budynków oraz styropianowych opakowań i kształtek ochronnych, mających zastosowanie w wielu sektorach przemysłowych. Specjalizujemy się w technologii formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych. Nasze rozwiązania polimerowe trafiają na rynki automotive, RTV i AGD. Obecnie posiadamy 6 zakładów produkcyjnych w całej Polsce. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże firmy typu DIY.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:

·        sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,

·        sporządzanie sprawozdań do GUS,

·        dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych,

·        rozliczanie delegacji służbowych,

·        kontrola rozrachunków z kontrahentami,

·        księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,

·        udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku,

·        udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych w tym JPK.

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość),

·        minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,

·        mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,

·        bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

·        dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

·        system premiowy oraz 13-ta pensja

·        wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrożenia i pracy,

·        realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych,

·        szkolenia aktualizujące wiedzę z zakresu księgowości.

Benefity:

·        kursy, szkolenia, e-learning,

·        paczki mikołajkowe dla dzieci,

·        kartę sportową na atrakcyjnych warunkach.

Dołącz do nas

Przesyłając swoje CV.

Zapewniamy pełną dyskrecję podczas procesu rekrutacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Yetico S.A. z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Towarowej 17A, 10-416 Olsztyn. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt f RODO - prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora) i przechowywane będą do czasu jego zakończenia. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania. Przysługuje Panu/Pani również prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator informuje ponadto, iż Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym o profilowanie. W związku z tym, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, wykraczających poza zakres danych określonych w art. 221 ust. 1 kodeksu pracy może odbyć się na podstawie Pana/Pani zgody, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Yetico S.A. z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Towarowej 17A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ust. 1 kodeksu pracy jest obowiązkowe, a konsekwencją ich niepodania jest wykluczenie z udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 880344893