2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 10 maja 2024

Księgowa/ Księgowy

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Biuro Rachunkowe Domino Sp. z o.o.

ul. Marii Konopnickiej 15

85-124 Bydgoszcz (Szwederowo)

Zatrudni osobę na stanowisku Księgowa/ Księgowy

Obowiązki Księgowej/ Księgowego

  • Wprowadzanie operacji księgowych - pełna księgowość i uproszczona.

  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych i ZUS.

  • Weryfikacja poprawności transakcji, dokumentów finansowych.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów podatkowych

  • Współpraca z przełożonym zespołu księgowego.

  • Współpraca z ZUS, GUS i US.

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie ekonomii i rachunkowości.

  • Co najmniej 1- 2 letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/ Księgowego lub doświadczenie w zakresie pełnej księgowości.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze oprogramowania księgowego i wprowadzania danych (Rachmistrz, Gratyfikant, Rewizor GT/ NEXO INSERT).

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi dziedziny kadr i płac.

  • Samodzielność.

  • Umiejętności analityczne.

  • Dyspozycyjność.

Ważne:

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia oraz wiedzy.

Prosimy o kierowanie swoich kandydatur - CV drogą mailową lub przez OLX.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917397811