2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Tarnowo Podgórne
CFK Progressio Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Dodane Dzisiaj o 10:38

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

CFK Progressio jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą usługi z zakresu księgowości, kontrolingu, doradztwa finansowego i doradztwa gospodarczego. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa / Księgowy.

Obowiązki:

  • prowadzenie ksiąg handlowych w pełnym zakresie

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych

  • przygotowanie sprawozdań finansowych

  • raportowanie GUS i NBP

  • aktywna współpraca z Klientem

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe

·        co najmniej 2-3 lata doświadczenia w zakresie księgowości

·        znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości

·        biegła znajomość obsługi programu Excel

·        mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia

·        znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

·        dobra organizacja, skrupulatność i dokładność

·        komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·        samodzielność i ukierunkowanie na Klienta

Oferujemy:

·        stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·        samodzielność w realizacji zróżnicowanych, codziennych zadań

·        możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w biurze rachunkowym obsługującym firmy z różnych branż

·        niezbędne narzędzia pracy

·        praca w profesjonalnym, nastawionym na dzielenie się wiedzą środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 917326620