2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 08 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Browary Łódzkie Spółka Akcyjna zatrudni osobę na stanowisko Księgowa/Księgowy.

Obowiązki:

  • bieżąca weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentacji księgowej

  • uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych

  • przygotowanie niezbędnych informacji do deklaracji podatkowych (VAT, CIT)

  • księgowanie zbiorczej listy płac

  • wsparcie oraz udział przy okresowych rozliczeniach podatkowych, sprawozdawczości i raportowaniu

  • prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami

    Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse lub ekonomia

  • doświadczenie na w/w stanowisku min. 3 lata

  • znajomość UoR oraz praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT)

  • znajomość Systemu Symfonia - warunek konieczny

  • dobra znajomość programu Exel

  • sumienność, samodzielność w działaniu,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • dużą samodzielność pracy

  • ubezpieczenie grupowe

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 916889295