2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Toruń
Dodane 16 maja 2024

Księgowa do biura rachunkowego

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe poszukuje księgowej do stacjonarnej pracy w pełnym wymiarze godzin.

·         Zakres obowiązków:

  • prowadzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur,

  • prowadzenie rozliczeń PIT-28, PIT-36, PIT-36L oraz VAT.

·         Wymagania:

  • dokładność, sumienność

  • samodzielność

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • znajomość podstawowych programów komputerowych

  • znajomość zagadnień księgowych

·         Oferujemy:

  • samodzielną pracę w małym zespole

  • wsparcie merytoryczne oraz możliwość rozwoju

·         Forma pracy:

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B

  •   Znajomość programu OPTIMA mile widziana

Praca od zaraz, praca stacjonarna od poniedziałku do piątku

Miejsce pracy: Toruń, Wrzosy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 918623142