2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 20 maja 2024

KROJCZY- wycinanie elementów z materiału

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

KROJCZY - ZE WZGLĘDU NA CHARAKTER PRACY POSZUKUJEMY NAJLEPIEJ MĘŻCZYZN.

Dla kobiet mamy kilka oferty pracy na stanowisku SZWACZKA w innym ogłoszeniu - sprawdź koniecznie.

OPIS

Marka Snowboardairbag.pl poszukuje członka do swojego zespołu. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą produkująca treningowe poduszki do nauki skoków freestylowych.

Produkujemy nasze urządzenia z pasją i właśnie człowieka z pasją poszukujemy do naszego zespołu!

Poszukujemy krojczego do współpracy przy produkcji sprzętu sportowego, praca głównie z materiałami plandekowymi.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie potrzebnych materiałów do krojenia i szycia.

  • Krojenie materiałów zgodnie z przygotowanymi wzorcami i instrukcjami.

  • Dbanie o optymalne wykorzystanie materiału w celu minimalizacji strat.

  • Sprawdzanie jakości i dopasowywanie krojonych elementów przed ich wysłaniem do dalszej produkcji.

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy oraz dbanie o stanowiska i narzędzia krojcze.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako krojczy

  • Znajomość różnych materiałów i tkanin

  • Umiejętność czytania i interpretowania wzorów i szablonów

  • Precyzja i dokładność w wykonaniu cięcia tkanin zgodnie z wytycznymi

  • Umiejętność pracy z różnymi narzędziami krawieckimi, w tym nożycami, nożem elektrycznym, maszyną do cięcia

  • Znajomość podstawowych technik krojenia i układania materiału

  • Umiejętność identyfikacji wad i defektów w tkaninach oraz ich eliminowania

  • Umiejętność utrzymania porządku i czystości na stanowisku pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zwłaszcza w koordynacji z innymi członkami zespołu krawieckiego

  • Odpowiedzialność i zrozumienie znaczenia terminowości w krojeniu tkanin i przygotowaniu zamówień

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość długoletniej współpracy

Dodatkowo:

  • Zapewniamy możliwości rozwoju i szkoleń w zakresie zgrzewania i klejenia materiałów PVC

Jeśli stwierdziłeś, ze ta praca może być dla Ciebie nie czekaj wyślij do nas swoje CV. Jeśli nie masz doświadczenia na stanowisku krojczego, a spełniasz pozostałe wymagania zgłoś się jest duża szansa, że rozpatrzymy Twoją aplikację pozytywnie i zagwarantujemy odpowiednie szkolenia.

LOKALIZACJA FIRMY WROCŁAW, JAGODNO.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 644258035