2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Leroy Merlin
Dodane 24 maja 2024

Krawiec / krawcowa - Inowrocław

Lokalizacja

Inowrocław

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami.

Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Opis stanowiska:

  • usługi krawieckie dla klientów sklepu;

  • szycie wzorników przeznaczonych na ekspozycję sklepu;

  • szycie dekoracji stołowych i okiennych;

  • fachowe doradztwo.

Jeżeli:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

  • dobrze organizujesz swoją pracę;

  • jesteś dokładna/y i systematyczna/y;

  • jesteś pomysłowa/y i kreatywna/y;

  • lubisz pracę z klientami.

    Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • elastyczną formę współpracy: umowa zlecenie lub samozatrudnienie;

  • pewność, że to co robisz ma dla nas znaczenie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 917374158