2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chmielnik
Dodane 10 maja 2024

Krawcowa Szwaczka - Szycie pokrowców akcesoriów samochodowych

Lokalizacja

Chmielnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma POK-TER poszukuje pracowników na stanowisko krawcowej/szwaczki w siedzibie firmy znajdującą się w Chmielniku k. Rzeszowa

Zakres obowiązków :

  • szycie pokrowców na fotele samochode i akcesoriów

Czego oczekujemy :

  • dyspozycyjność

  • dynamiczność

  • systematyczność

  • dobrej organizacji pracy

Na okres początkowy {szkolenia} preferujemy umowę zlecenie z pełnymi świadczeniami, jednak po okresie próbnym nie wykluczamy umowy o pracę wszystkich szczegółów udzielimy na miejscu.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny w celu uzyskania większej ilości szczegółów.

Lokalizacja firmy to Chmielnik k. Rzeszowa.

www.pok-ter.pl

Lokalizacja

Chmielnik,

Podkarpackie

Podkarpackie, Chmielnik
ID: 806001765