2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielany Wrocławskie
ADSYSTEM SP Z OO
Dodane 21 maja 2024

Krawcowa/Krawiec (pon- pt, 6-14, 14-22)

Wynagrodzenie

4 800 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zapraszamy do współpracy osoby, chcące z nami produkować mobilne nośniki reklamowe. Robimy to od niemal 20 lat i jesteśmy w tym liderem na rynku Polskim i Europejskim. Wszystkie produkowane rozwiązania cechuje innowacyjność i jakość. Produkujemy między innymi ścianki prasowe, podświetlane kasetony, namioty eventowe, czy modułowe stoiska targowe. Jesteśmy dumni z tych kilkunastu lat doświadczeń w produkcji najwyższej jakości oraz setek tysięcy godzin łebskich ludzi skupionych na doskonaleniu produktów, które wpływają na wizerunek i sposób postrzegania wielu biznesowych gigantów - naszych klientów.

Lokalizacja: ul. Atramentowa 11, Bielany Wrocławskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proste szycie na maszynie typu stębnówka

  • Obsługa automatu do szycia

  • Dokładność i skrupulatność

  • Stosowanie się do standardów pracy, w szczególności do projektów graficznych (wizualizacji)

  • Kontrola jakościowa produkowanych wyrobów

  • Czynny udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Zdolności manualne

  • Cierpliwość

  • umiejętność czytania szablonów

  • umiejętność szycia ręcznego oraz krojenia

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w polskiej firmie produkcyjno - reklamowej, która wyznacza trendy na świecie w swojej branży

  • Nowoczesne biuro z pyszną kawą, produkcją i sprzedażą w jednym miejscu

  • Parking samochodowy i rowerowy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego LUX MED z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej - po okresie próbnym

  • Dofinansowanie do karty Multisport - po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą pracę związaną z nowymi technologiami

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość nadgodzin oraz premii

  • Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22. wolne weekendy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 916632917