2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Radom
Dodane 17 maja 2024

Kosztorysant z branży systemów zabezpieczeń technicznych

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Saportia dostarcza kompletne rozwiązania w zakresie systemów zabezpieczenia technicznego. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu obiektów trudnych tzw. podwyższonego ryzyka w branżach: Nafta, Gaz, Chemia, Energetyka, Administracja Publiczna, Infrastruktura Krytyczna.

Swoim pracownikom stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego wspierając ich w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Obecnie szukamy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Kosztorysant z branży systemów zabezpieczeń technicznych.

Zakres obowiązków:

·         sporządzanie kosztorysów z branży systemów zabezpieczeń technicznych takich jak CCTV, KD, SSWiN, SSP itp. w programie kosztorysowym Norma Pro oraz według kalkulacji własnej w program Excel,

·         wysyłanie zapytań o wyceny do hurtowni elektrycznych, producentów i dystrybutorów wycenianych systemów,

·         porównywanie wycen od hurtowni elektrycznych, producentów i dystrybutorów wycenianych systemów,

·         udział w wizjach lokalnych na obiekcie,

·         przygotowywanie przedmiarów robót i kosztorysów na podstawie odbytych wizji lokalnych,

·         przygotowywanie kosztorysów na podstawie Projektów Wykonawczych,

·         współpraca z kadrą kierowniczą i zarządczą.

Wymagania:

·         preferowane wykształcenie wyższe, techniczne i/lub prawnicze,

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,

·         mile widziane doświadczenie w przygotowaniu ofert w przetargach opartych na Prawie Zamówień Publicznych oraz w postępowaniach niepublicznych,

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

·         odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy,

·         skrupulatność w przygotowaniu dokumentów,

·         umiejętność analitycznego myślenia,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,

·         praca biurowa w Radomiu,

·         możliwości rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia),

·         wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 897448879