2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 14 maja 2024

Kosztorysant / Specjalista ds. ofertowania i zamówień publicznych

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Baydo Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie obiektów sportowych. Oferujemy nasze usługi w zakresie budowy stadionów lekkoatletycznych,  boisk wielofunkcyjnych, kortów tenisowych, placów zabaw. Oferujemy pełen zakres usług od projektowania, przez realizację, aż po utrzymanie i serwis.

Zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej

  • przygotowywanie kosztorysów na podstawie dokumentacji projektowej

  • opracowywanie ofert przetargowych, optymalizacja ofert, proponowanie zamiennych rozwiązań

  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów, optymalizacja kosztów

  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji powykonawczej

  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji w celu zapewnienia konkurencyjności ofert

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie budownictwa

  • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu wycen, kosztorysów do ofert w branży budowlanej

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i Norma

  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 871788055