2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Dodane 09 maja 2024

Kosztorysant robót budowlanych

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe opracowywanie ofert przetargowych

  • Analiza dokumentacji przetargowej (w tym SIWZ) pod względem wymagań formalnych, projektowych i technicznych

  • Kosztorysowanie robót budowlanych w programie NORMA PRO

  • Przygotowanie formalnej dokumentacji przetargowej, raportowanie

Kompetencje-wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Znajomość procedur przetargowych

  • Znajomość technologii robót budowlanych, umiejętność wykonywania kalkulacji (kosztorysów) ofertowych, powykonawczych

  • Biegła obsługa komputera w tym. MS Office, Autocad, Norma Pro

  • Samodzielność, skrupulatność, terminowość i komunikatywność

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole

  • Wsparcie i pomoc wszystkich członków zespołu

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Dużą swobodę w realizacji własnych pomysłów zmierzających do skutecznego pozyskiwania i realizacji inwestycji na rynku budowlanym

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 804650258