2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Ciechanów
Dodane 06 maja 2024

Kosztorysant - instalacje sanitarne

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

”PLAST-BUD” Zofia i Kazimierz Olszewscy poszukuje na stanowisko Kosztorysanta instalacji sanitarnych:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza dokumentacji projektowej i technicznej, w tym rozwiązań technicznych i warunków formalnych planowanych inwestycji,

  • Wysyłanie zapytań ofertowych, ich weryfikacja oraz negocjacje warunków handlowych z podwykonawcami i dostawcami,

  • Przygotowywanie kosztorysów z zakresu instalacji sanitarnych i ogólnobudowlanych,

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • Udział w wizjach lokalnych,

  • Poszukiwanie oraz wprowadzanie rozwiązań zastępczych i optymalizacji techniczno-ekonomicznych przyjętych rozwiązań projektowych,

  • Składanie zamówień na materiały

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne,

  • Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych w szczególności w branży wodno-kanalizacyjnej i gazowej,

  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej,

  • Znajomość procesu budowlanego w zakresie ogólnym,

  • Sprawne poruszanie się w środowisku Auto Cad, MS Office (Excel),

  • Znajomość programu Norma Pro,

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, umiejętność wyznaczania priorytetów, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, zarządzania informacją, pracy pod presją czasu

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z realizacją/projektowaniem instalacji sanitarnych,

  • Znajomość prawa zamówień publicznych

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 915444686