2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 20 maja 2024

Kosztorysant - budownictwo ogólne

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W celu wzmocnienia naszego zespołu w obszarze budownictwa ogólnego obecnie poszukujemy ambitnych kandydatów do pracy na stanowisko: KOSZTORYSANT – BUDOWNICTWO OGÓLNE

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych.

• Przygotowanie zapytań ofertowych.

• Prowadzenie korespondencji z zamawiającym.

• Wycena i rozliczanie prac dodatkowych.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe budowlane.

• Umiejętność przedmiarowania i kosztorysowania robót

budowlano – montażowych.

• Znajomość kosztorysowania w programie Norma.

• Umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej.

• Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie.

• Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

• Miłą atmosferę współpracy i wsparcie ze strony zespołu.

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Prywatną opiekę medyczną.

• Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pomocą przycisku ,,Aplikuj"

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 911046725