2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Koszutka
Dodane 21 maja 2024

Kosztorysant Budowlany / Inżynier Budowy

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Poszukujemy osoby na stanowisko Kosztorysant

Zakres obowiązków:

- analiza dokumentacji przetargowej,

- sporządzanie kosztorysów,

- wykonywanie kalkulacji robót dla potrzeb przygotowywanych ofert,

- współpraca z pozostałymi działami firmy

- budowanie relacji z podwykonawcami i dostawcami,

- negocjacje z podwykonawcami i dostawcami,

- uczestnictwo w wizjach lokalnych,

- posługiwanie się dokumentacją projektową i specyfikacjami technicznymi w celu ustalenia rodzaju i zakresu rzeczowego robót budowlanych.

Nasze wymagania:

- wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej,

- praktyczna umiejętność sporządzania przedmiarów i kosztorysów,

- samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej,

- praktyczna znajomość MS Office, Norma

- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- doświadczenie w kosztorysowaniu i ofertowaniu,

- praktyczna znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz przepisów z nimi związanych,

- chęć do zdobywania doświadczenia w obszarze przygotowania inwestycji.

To oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- zarobki uzależnione od zaangażowania i posiadanego doświadczenia,

- terminowe wynagrodzenie,

- niezbędne do pracy narzędzia,

- możliwość zdobycia wielokierunkowego doświadczenia,

- świetną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika,

- realizację ciekawych i różnorodnych projektów.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 916695443