2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Łomnica
Dodane 11 maja 2024

Kosmetyczka/Kosmetolog do pracy w SPA w Łomnicy

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SPA w hotelu w Łomnicy poszukuje osób na stanowisko KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG do pracy dorywczej/dodatkowej z możliwością przedłużenia współpracy.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych na bazie kosmetyków oraz urządzeń

  • Wykonywanie rytuałów pielęgnacyjnych twarzy i ciała

  • Wykonywanie peelingów ciała

  • Przygotowywanie gabinetów do zabiegów

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: kosmetyczka, kosmetolog

  • Znajomość zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, aparatury kosmetycznej oraz masażu twarzy

  • Mile widziana znajomość zabiegów pielęgnacyjnych na ciało

  • Mile widziana umiejętność wykonywania manicure/pedicure (opcjonalnie)

  • Mile widziana znajomość etykiety i zasad zabiegów SPA

  • Pracowitość

  • Sumienność

  • Chęć nauki

  • Miła aparycja

  • Komunikatywność

  • Przestrzeganie procedur zabiegowych

  • Dyspozycyjność

  • Mobilność

  • Mile widziani uczniowie i studenci, chcący zdobyć doświadczenie w pracy

To oferujemy

  • Umowa zlecenie lub B2B

  • Praca dorywcza, głównie w weekendy i w sezonie letnim również w tygodniu, w miarę rozwoju współpracy możliwość stałego zatrudnienia

  • Od zaraz

  • Rabaty pracownicze na usługi hotelowe

  • Szkolenia

  • Praca w dużym, popularnym, dobrze prosperującym hotelu

  • Praca w fajnej, luźniej i sympatycznej atmosferze

  • Wsparcie merytoryczne i praktyczne

  • Praca w towarzystwie pasjonatów i osób z wieloletnim doświadczeniem

  • W przypadku braku doświadczenia w pracy przeprowadzamy pełne szkolenie wprowadzające z zabiegów

Lokalizacja

Łomnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łomnica
ID: 917692967