2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Polkowice
Dodane 15 maja 2024

Kosmetolog/Masażystka

Wynagrodzenie

3 200 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polkowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

YASUMI Day Spa Polkowice poszukuje Kosmetologa/Masażystki

Obowiązki:

wykonywanie masażów leczniczych, relaksacyjnych, orientalnych

wykonywanie Rytuałów Spa na Ciało

wykonywanie zabiegów na twarz

obsługę urządzeń modelująco-odchudzających

zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości

aktywna sprzedaż usług i kosmetyków

Wymagania

wykształcenie profilowe

min rok doświadczenia

Pasja i zaangażowanie w wykonywane zadania

Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

Miła aparycja

Znajomość pakietu MS Office oraz sytemu operacyjnego Windows

Oferujemy:

elastyczny czas pracy

wynagrodzenie podstawa plus dodatki uzależnione od efektów pracy

pracę w profesjonalnym Day SPA i w pełni przygotowane stanowisko pracy, wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia

możliwość poznania i pracy na profesjonalnej linii kosmetyków

Szkolenia Specjalistyczne

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 918409281