2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wisła
Dodane 10 maja 2024

Kosmetolog/Masażysta

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wisła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kilka słów o nas? Spa znajduje się na terenie Vislow Resort w Wiśle i jest jego nieodłączną częścią – tą odpowiedzialną za relaks. Każdy z naszego zespołu jest inny, ale łączy nas pasja. Chętnie pomagamy Naszym Gościom odnaleźć w naszym cichym zakątku  odprężenie w otoczeniu naturalnych olejków eterycznych i zabiegów, które wykorzystują techniki manualne.

Kogo szukamy? Kosmetologa oraz masażysty. Byłoby świetnie gdyby kandydat specjalizował się w obydwu tych dziedzinach. Mile widziana umiejętność obsługi recepcji, ale nie konieczna – wszystkiego Cię nauczymy,

Czym będziesz się zajmować? Wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, które wykorzystują naturalne i ekologiczne kosmetyki oraz zabiegów na ciało takich jak peelingi, masaże relaksacyjne czy rytuały SPA.

Co oferujemy?

  • umowa zlecenie – praca głównie w weekendy

  • stawka adekwatna do doświadczenia

  • premia za wykonane zabiegi

  • posiłki pracownicze

  • pozytywna atmosfera

  • możliwość rozwoju – lubimy świeże spojrzenie i nowe pomysły!

  • szkolenia, konferencje i targi branżowe

Czego wymagamy?

  • wykształcenia min. technik masażysta lub fizjoterapeuta lub kosmetolog szkolenia i kursy mile widziane.

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • chęci do pracy i pozytywnego nastawienia

Jaki jest zakres obowiązków?

  • wykonywanie masaży oraz zabiegów na ciało dostępnych w ofercie w przypadku masażysty

  • wykonywanie zabiegów na twarz w przypadku kosmetologa

  • obsługa recepcji SPA (odpowiadanie na maile, umawianie zabiegów, komunikacja z innymi działami obiektu, obsługa voucherów podarunkowych)

  • sprzedaż kosmetyków / produktów dostępnych w SPA

  • dbanie o swoje miejsce pracy

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 759177787