2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Warmińsko-mazurskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Elbląg
Dodane 16 maja 2024

Kosmetolog / Kosmetyczka / Stylistka paznokci

Lokalizacja

Elbląg

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Salon Perfect Look Clinic w Elblągu należący do prężnie rozwijającej się sieci franczyzowej poszukuje osób na stanowiska:

1) Kosmetyczka / Kosmetolog:

Wymagane wykształcenie kierunkowe (średnie / wyższe) – mile widziany status studenta / osoby uczącej się. Oczekujemy wysokiej kultury osobistej, dbałości o estetykę oraz umiejętności sprzedażowych.

Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie od obrotu.

Godziny otwarcia salonu: dni robocze (poniedziałek - piątek) 9:00-20:00, sobota 8:00-14:00.

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie,

  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • polecanie i sprzedaż usług,

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia oraz stanowisko pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe bądź w trakcie – mile widziany status studenta / ucznia,

  • wysoka kultura osobista,

  • dbałość o estetykę, miła aparycja,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy również w wybrane soboty,

  • umiejętności sprzedażowe,

  • zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • wdrożenie i szkolenia przygotowujące do pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,

  • pracę na najnowszych sprzętach do zabiegów,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku.

Zapraszamy do składania CV wraz ze zdjęciem poprzez formularz OLX.

2) Stylistka paznokci:

Szukamy osoby pełnej pasji i zaangażowania. Naszym priorytetem jest Klient i satysfakcja Pracownika, jaką czerpie on z pracy. Jeśli lubisz pracę i kontakt z ludźmi, kochasz swój zawód, posiadasz doświadczenie w pracy z klientem, a przede wszystkim przekonasz nas do siebie swoim entuzjazmem i pasją – znajdziemy dla Ciebie miejsce w naszym zespole.

Wymagania:

  • manicure hybrydowy,

  • mile widziane zdobienia (opcjonalnie),

Oferujemy:

  • elastyczny grafik,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • bardzo dobre warunki pracy.

Godziny otwarcia salonu: poniedziałek – piątek: 9:00-20:00; sobota 8:00-14:00.

Wymagane CV wraz ze zdjęciem. Prosimy również o załączenie zdjęć ze swoimi pracami.

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 918716297