2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Zachodniopomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kołobrzeg
Dodane 05 maja 2024

kosmetolog/kosmetyczka

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Arka Medical SPA w Kołobrzegu prowadzi rekrutację na stanowiska: Kosmetolog/kosmetyczka

Główne zadania:

- umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych ( manicure, pedicure, henna), wykonywanie zabiegów na twarz oraz ciało.

-dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania masaży.

- obsługa klientów - zapewnienie wysokiej jakości usług Wymagania wobec kandydatów: - wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w pracy w zawodzie - bardzo dobra organizacja własnej pracy - aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy: - możliwość rozwoju zawodowego - stabilne zatrudnienie CV prosimy przesyłać na e-mail: natalia.grela(małpa)arka-mega.pl Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r., Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz.923 ze zm."

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 907364429