2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 06 maja 2024

KOSMETOLOG/FIZJOTERAPEUTKA do Kliniki Medycyny Estetycznej Premium

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się Klinika Medycyny Estetyczne w Centrum Warszawy, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje Kosmetologa!

Jeśli kosmetologia i medycyna estetyczna jest Twoją pasją, uwielbiasz ludzi i chcesz się rozwijać - aplikuj!

Oferujemy:

  • Cykliczne, certyfikowane szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

  • Możliwość dofinansowania wybranych szkoleń dodatkowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)

  • Umowę o pracę lub umowę o współpracy, sama wybierzesz formę, która jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna

  • Profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy, nowoczesne, nowe w pełni wyposażone w najnowocześniejsze technologię

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w młodym i zgranym zespole

  • Atrakcyjne zniżki na zabiegi oraz na kosmetyki sprzedawane w Klinice

  • Spotkania świąteczne i integracyjne

  • Możliwość awansowania na stanowisko Coacha Kosmetolog/Szkoleniowca

Wymagamy:

  • Wykształcenia kierunkowego lub w trakcie kształcenia

  • Doświadczenie na stanowisku Kosmetologa mile widziane

  • Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej, samodzielności

  • Zaangażowania, sumienności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zabiegów na najbardziej zaawansowanych technologiach

  • Kompleksowa opieka nad Pacjentami

  • Sprzedaż pielęgnacji domowej

  • Poprawne prowadzenie dokumentacji zabiegowej

  • Aktywne działania w akcjach promocyjnych

Czekamy na Twoje CV!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 837550735