2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Wola
Dodane 23 maja 2024

Kosmetolog do Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Butikowa Klinika Kosmetologii i Medycyny estetycznej Ideal Beauty Clinic zlokalizowana na warszawskiej Woli poszukuje do swojego zespołu doświadczonego i zaangażowanego Kosmetologa.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie pełnych konsultacji kosmetologicznych

  • doradzanie klientom w zakresie doboru odpowiednich terapii zabiegowych i produktów kosmetycznych

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, również z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii hi-tech (Endermologia LPG Alliance, Fala akustyczna Storz Mediacal, Fala radiowa Alma Spa Deep, Kriolipoliza Cooltech, Radiofrekwencja Mikroigłowa Virtue RF, IPL Dye Vl, Termolifting Zaffiro, Depilacja laserowa Thunder MT, Mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0)

  • prowadzenie rejestru zabiegów oraz dokumentacji klientów

  • zachowanie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa

  • przestrzeganie obowiązujących procedur i przepisów dotyczących wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej

  • zaangażowanie w przygotowywaniu materiałów na SM Kliniki

Nasze wymagania :

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie - min. 2 lata

  • profesjonalizm w wykonywaniu zabiegów

  • wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie

  • doświadczenie w obsłudze zaawansowanych urządzeń hi-tech

  • zdolność do rozpoznawania i diagnozowania zróżnicowanych problemów skórnych oraz dobierania odpowiednich procedur zabiegowych i preparatów

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem

  • umiejętność odpowiedzialnego zarządzania swoim stanowiskiem pracy

  • znajomość i przestrzeganie procedur sanitarnych i zasad higieny

  • elastyczność i gotowość do dopasowywania się do potrzeb i oczekiwań klientów

  • zdolność do pracy w zespole i współpracy z innymi specjalistami

  • udział w przygotowywaniu materiałów na Social Media Kliniki

  • znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym

  • mile widziane dodatkowe umiejętności w postaci: masaży manualnych, masaży kobido, stylizacji brwi/rzęs - z chęcią poszerzymy portfolio zabiegowe naszej Kliniki

    Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się Klinice na wysokiej klasy urządzeniach Hi-tech i najnowocześniejszych markach gabinetowych i kosmetycznych

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne

  • pakiet opieki medycznej

  • stabilne zatrudnienie

  • udział w eventach i szkoleniach branżowych

  • rozwój, poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji

  • pracę w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez formularz OLX. Prosimy o dołączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych : tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 909260727