2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Swoszowice
Dodane 10 maja 2024

Inżynier / Koordynator zespołu serwisowego ds. klimatyzacji, HVAC

Lokalizacja

Kraków, Swoszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad 2 zespołami serwisowymi ds. klimatyzacji (każdy zespół składa się z 2 techników)

  • planowanie i kontrola pracy techników

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń serwisowych otrzymywanych od Klientów

  • przekazywanie zleceń technikom

  • optymalizacja czasu pracy techników

  • wyrywkowe kontrolowanie prac wykonanych przez techników

  • kontakt z klientami w kwestii bieżącej obsługi serwisowej

  • tworzenie podstawowych ofert serwisowych

  • zamawianie części zamiennych

  • utrzymanie magazynu

    Nasze wymagania

    • wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe po kierunku Inżynieria Środowiska specjalność Wentylacja i klimatyzacja

    • umiejętność zarządzania małą grupą techników

    • umiejętność rozwiązywania problemów serwisowych

    • umiejętność ustalania priorytetów

    • umiejętność współpracy z innymi osobami przy realizacji wspólnych celów

    • raportowanie wykonanych prac

    • odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy

    • znajomość pakietu MS Office

    • prawo jazdy kat B

    To oferujemy

    • interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    • komputer oraz inne niezbędne narzędzia pracy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Swoszowice
ID: 917330866