2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Koordynator zespołu/project manager

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Project manager w instytucji

Klavo wspomaga instytucje kultury oraz instytucje publiczne poprzez zapewnienie wykwalifikowanych pracowników do obsługi publiczności. Obecnie poszukujemy do zespołu Managera, który mógłby przejąć opiekę nad projektami realizowanymi na terenie Warszawy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

1. Opieka nad realizacją umów poprzez ustalone kanały komunikacji w zakresie:

- Dopilnowanie specyfiki współpracy

- Realizacja bieżących zamówień godzinowych,

- Współpraca w zakresie bieżących zgłoszeń i uwag,

- Analiza rentowności projektów

- Przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej, raportów, rozliczeń do faktur

2. Opieka nad zespołem pracowników, w ramach której wchodzą:

- Rekrutacja pracowników, zatrudnianie (przygotowanie dokumentów, szkolenie pracowników, współpraca z kadrami w zakresie dokumentacji pracowników),

- Tworzenie grafików na podstawie aktualnego zapotrzebowania godzinowego od Zamawiającego,

- Bieżąca koordynacja pracy pracowników w zakresie absencji oraz zmian w godzinach pracy.

- Nadzór nad wykonywanymi przez pracowników obowiązkami

3. Przekazanie do kadr informacji związanych z wypłatami

4. Bieżące prace administracyjno – biurowe.

WYMAGANIA

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem/projektem

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność, otwartość, i bardzo dobra organizacja pracy własnej

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,

- zainteresowania związane z życiem Instytucji Kultury w Polsce (muzea, teatry, filharmonie, opery)

Oferujmy:

-ciekawą, kreatywną pracę w najbardziej prestiżowych instytucjach kultury w Polsce

- przeszkolenie i wdrożenie w obszarze kadrowym,

- przyjazną atmosferę i ciekawe wyzwania,

- możliwość okazjonalnych podróży służbowych (Kraków, Warszawa)

- możliwości rozwoju

- dużą samodzielność w pracy

- szkolenia branżowe dotyczące obsługi publiczności

- możliwość uczestniczenia w specjalnych wydarzeniach zamkniętych, organizowanych przez instytucje kultury

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niepełny etat/umowę zlecenie wg preferencji;

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918056115