2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Obrońców Pokoju
Dodane 31 maja 2024

Koordynator Zatrudnienia

Lokalizacja

Gliwice, Obrońców Pokoju

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat. Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta z branży usługowej – logistyka & transport poszukujemy pracownika na stanowisko:

KOORDYNATOR ZATRUDNIENIA

z j. niemieckim lub j.angielskim

nr ref. 1/05/24/HE

MIEJSCE PRACY: Gliwice – centrum (praca stacjonarna)

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie kandydatów do pracy,

- działania marketingowe w celu rekrutacji pracowników,

- zatrudnianie i wdrażanie nowych pracowników,

- koordynowanie oraz pełna obsługa pracowników prowadzonych projektów na terenie Polski, Niemiec i Austrii

Oferujemy:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy

- wynagrodzenie w okresie próbnym 2 miesięcy w wysokości 6900 pln brutto/mies., po okresie próbnym – do ustalenia

- pracę w międzynarodowym środowisku

- szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

Wymagania:

- biegła znajomość j.polskiego oraz j.niemieckiego lub j.angielskiego (poziom C1)

- czynne prawo jazdy kat.B

- wykształcenie średnie

- komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Obrońców Pokoju
ID: 918924841