2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Śląskie
  6. Rekrutacja - Katowice
  7. Rekrutacja - Dąbrówka Mała
Dodane 27 maja 2024

Koordynator z językiem ukraińskim/rosyjskim

Wynagrodzenie

9 100 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma Korjan Serwis w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds zarządzania projektami

Zadania:

• Kontakt z Klientami agencji w sprawach: terminów zatrudnienia, urlopów i nagłych nieobecności pracowników • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami na stanowiska kierownicze• Weryfikacja możliwości legalnego pobytu i pracy na terenie RP cudzoziemców spoza UE • Pełna legalizacja koordynacja pracowników • Nadzorowanie kontraktu, za który Koordynator jest odpowiedzialny

Wymagania:

• Skrupulatność i dokładność • Stanowczość • Dobra znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego/rosyjskiego • Komunikacja w formie oficjalnych wiadomości email • Znajomość i doświadczenie w obsłudze: Excel, Word • Prawo jazdy kat. B

• Inicjatywność oraz kreatywność pomysłów będzie niezbędne do rozwoju ścieżki zawodowej w naszej firmie!

Oferujemy: • Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia • Okres próbny trzy miesiące przy zatrudnieniu na podstawie umowy zlecenia • Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Duże możliwości rozwoju • Praca w zgranym zespole o dużej wiedzy praktycznej i doświadczeniu • Praca w godzinach 9:00-17:00 pn-pt

Przesyłając swoją aplikację, prosimy o załączenie:

• CV

• Informacji o oczekiwaniach finansowych

Czekamy na Ciebie! Proszę o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 642578945