2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 16 maja 2024

Koordynator w Dziale Sprzedaży - Sheraton Grand Warsaw

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

REKRUTUJEMY!

Hotel Sheraton Grand Warsaw poszukuje Koordynatora w zespole sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań z zakresu wsparcia biura sprzedaży

  • przygotowywanie/tłumaczenie materiałów sprzedażowych oraz ofert konferencyjnych

  • koordynowanie wydarzeń wewnętrznych

  • przygotowywanie raportów oraz prezentacji

  • dbanie o zaopatrzenie biura

  • administracja korespondencji

  • współpraca z działami operacyjnymi hotelu

  • sprawna i szybka obsługa urządzeń biurowych

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej, zdolności interpersonalnych i komunikatywności

  • dobrej organizacji pracy

  • bardzo dobrej znajomość j. angielskiego

  • zaangażowania i chęci do pracy

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju w strukturach firmy Marriott International

  • darmowe, pyszne i zróżnicowane posiłki w kantynie pracowniczej

  • współpracę na podstawie umowy o pracę

  • pakiet benefitów pracowniczych, w tym: opiekę medyczną w LuxMed, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową na atrakcyjnych warunkach, zaplecze socjalne

  • zniżki na usługi hotelowej pralni

  • atrakcyjne zniżki na noclegi w hotelach sieci Marriott w Polsce i na świecie

  • zniżki na bilety do teatru

Administratorem danych osobowych jest Starwood Services Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. B.Prusa 2. Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu z którą należy się zapoznać.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917126151