2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Grójec
Dodane 27 maja 2024

KOORDYNATOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA obiektów , umowa o pracę, samochód

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

W Office People codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów. Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

Dla naszego klienta, który świadczy usługi z zakresu opieki technicznej nad budynkami, rekrutujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA OBIEKTÓW W GRÓJCU

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 7000-8000zł brutto miesięcznie

  • Umowa o pracę zawarta bezpośrednio z pracodawcą

  • Samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego

  • Możliwość zdobycia uprawnień SEP i podnoszenia kwalifikacji

  • Szybki proces rekrutacyjny

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Wczasy pod gruszą

  • Wyprawka szkolna dla dziecka

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Zarządzanie zespołem Techników Utrzymania Obiektu

  • Przygotowywanie harmonogramu zadań dla zespołu

  • Wsparcie Techników w ich pracy

  • Nadzór nad serwisami zewnętrznymi i podwykonawcami

  • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji oraz prowadzenie rejestrów

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną

Jakie kwalifikacje należy posiadać?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem

  • Umiejętność delegowania zadań, motywowania i rozwijania kompetencji członków zespołu

  • Komunikatywność oraz doskonała organizacja pracy

  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów technicznych

  • Umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń lub gotowość do ich pozyskania (SEP Gr. 1E + Gr. 2E)

  • Mile widziana znajomość i umiejętność obsługi urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, HVAC, sanitarnych

  • Prawo jazdy kategorii B

Masz jakieś dodatkowe pytania? Zadzwoń- chętnie na nie odpowiemy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 919598938