2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mszczonów
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator rejestracji medycznej

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne BIMED w Mszczonowie poszukuje zaangażowanych i empatycznych kandydatów na stanowisko koordynatora rejestracji.

Opis stanowiska:

·         budowanie Zespołu rejestratorek (rekrutacja, motywowanie oraz rozwój),

·         organizacja pracy Zespołu i bieżące monitorowanie jakości obsługi Pacjentów oraz przestrzegania standardów placówki,

·         budowanie i utrzymywanie relacji z Pacjentem,

·         pomoc w organizacji pracy centrum medycznego,

·         nadzór nad komunikacją wewnętrzną w placówce,

·         bieżąca współpraca z personelem medycznym, działem IT, księgowością i administracją,

·         wsparcie pracowników w bezpośredniej obsłudze Pacjentów,

·         przygotowywanie raportów, analiz i zestawień,

·         dbałość o realizację założonych celów,

·         dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

·         skuteczne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą Pacjenta

·         zapewnienie pozytywnego i profesjonalnego kontaktu z Pacjentami oraz budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb Pacjentów

·         nadzorowanie  zgodności działań rejestracji medycznej z obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami etycznymi i zawodowymi dotyczącymi obsługi Pacjenta

 · rejestracja osobista oraz telefoniczna Pacjenta na wizyty,

Oczekujemy:

·         doświadczenia na stanowisku kierowniczym o podobnym charakterze w firmie z branży medycznej

·         znajomość języka angielskiego mile widziana,

·         umiejętności budowania relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku,

·         zdolności pracy w zespole

·         doskonałej organizacji pracy własnej i całego Zespołu

·         nastawienie na realizację zadań, zaangażowanie

·         zdolności organizacyjnych

·         umiejętności dostosowywania się do dynamicznego otoczenia

·         znajomość programu KS SOMED mile widziana,

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,

·         stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się placówce, w miłym i zgranym zespole.

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 908147105