2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Ostrów Wielkopolski
Dodane 09 maja 2024

Koordynator regionalny sklepów z odzieżą używaną

Wynagrodzenie

5 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Tak

Firma Sowex Textiles sp . z.o.o w Ostrowie Wlkp zatrudni kobietę na stanowisko regionalnego koordynatora sieci sklepów z odzieżą używaną

Zakres obowiązków:

  • regularne odwiedzanie sklepów sieciowych poza siedzibą firmy

  • zarządzanie sklepami zgodnie ze standardami firmy,

  • zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu,

  • dbałość o odpowiednią prezentację towaru oraz przestrzeganie procedur firmy,

  • realizacja planowanego poziomu sprzedaży,

  • przygotowanie grafików na sklepach

Nasze wymagania :

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane doświadczenie w sieciach handlowych),

  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • dyspozycyjność (praca również w weekendy),

  • biegła znajomość języka polskiego

Co oferujemy :

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowa zlecenie

  • stałą pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

  • premie od wyników sprzedażowych

  • auto służbowe poza

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem platformy OLX. Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sowex-textiles Sp. z o.o dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłość.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 917250300