2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Podkarpackie
  6. Pozostałe w HR - Rzeszów
Dodane 14 maja 2024

Koordynator projektu z językiem ukraińskim/rosyjskim

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja zatrudnienia TRIWORK poszukuje kandydatów na stanowisko:

TRIWORK to zespół specjalistów realizujących usługi w obszarze outsourcingu. W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanego Koordynatora projektu , który odegra kluczową rolę we współpracy z naszym klientem

Oferujemy :

  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, która stale się rozwija i otwiera nowe projekty,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + systemem premiowy,

  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu,

  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole i wzajemną współpracę między działami,

  • Służbowy samochód,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop/telefon)

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długofalowych relacji z klientem i pracownikami,

  • Bieżący kontakt z pracownikami, kontrahentem i strukturami wewnętrznymi w firmie,

  • Koordynacja przyjazdu kandydatów do Polski oraz zakwaterowanie,

  • Zarządzanie infrastrukturą noclegową oraz dbanie o aktualizację miejsc noclegowych,

  • Organizacja i wsparcie pracowników na każdym etapie współpracy, pomoc w rozwiązaniu problemów różnego rodzaju,

  • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Wymagania:

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,

  • Samodzielność, wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

  • Dyspozycyjność oraz mobilność,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Jeśli jesteś osobą ambitną, umiesz zarządzać własnym czasem, chcesz ciągle rozwijać się a przy tym czerpać odpowiednie profity - aplikuj już teraz!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918233235