2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Łódzkie
  6. Manager restauracji - Łódź
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 31 maja 2024

Koordynator projektu

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Zadania:

- Planowanie, organizacja i nadzorowanie procesu produkcyjnego, - Monitorowanie postępów projektu i raportowanie jego statusu, - Identyfikacja ryzyka i wdrażanie odpowiednich środków zaradczych, - Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją,  - Współpraca z zespołami produkcyjnymi (Leader, Shift Leader) w celu zapewnienia efektywnej realizacji procesu produkcyjnego.

Wymagania:

- Doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży produkcyjnej lub technicznej, - Doskonałe umiejętności komunikacyjne, - Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i dopasowywania się do zmieniających się wymagań, - Gotowość do pracy dwuzmianowej, - Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, - Biegła umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

- Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Praca w oparciu o umowę kodeksową - umowa o pracę, - Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie dwuzmianowym,  - Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, - Szkolenia i rozwój w ramach wewnętrznego programu rozwoju pracowników, - Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, - Bogaty pakiet świadczeń Manpower Premium (dostęp do  platformy MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa), - Kompleksowy program wdrożeniowy, - Stabilna praca w zespole profesjonalistów. Lokalizacja: Łódź Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 918963315