2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mysłakowice
Dodane 15 maja 2024

Koordynator projektów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Mysłakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator ds. projektów rekrutacyjnych.

Zadania:

·         zarządzanie i koordynowanie pracami związanymi z realizacją projektów w Polsce i za granicą,

·         reprezentowanie firmy w kontakcie z Klientem,

·         wsparcie i koordynacja pracowników i podwykonawców,

·         nadzór nad dokumentacją projektową,

·         wsparcie działu rekrutacji w bieżących projektach rekrutacyjnych,

·         nadzorowanie pracy nowozatrudnionych pracowników.

Oczekujemy:

·         bardzo dobra znajomość j. angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację,

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku.

·         bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność na stanowisku pracy,

·         komunikatywność, decyzyjność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie,

  • Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalny zespół.

  • piątkowe obiady,

  • zajęcia z języka angielskiego,

  • Zwrot kosztów dojazdów do pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Lokalizacja

Mysłakowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mysłakowice
ID: 918514957