2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Lubin
Dodane 10 maja 2024

koordynator produkcji/kierownik produkcji

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

O FIRMIE

Jesteśmy  producentem budynków prefabrykowanych,, magazynowych oraz prefabrykowanych elementów dachów. Poszukujemy pracownika na stanowisko koordynator produkcji/kierownik produkcji.

OPIS STANOWISKA PRACY

Stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI/KOORDYNATOR PRODUKCJI.

Praca polega na organizacji i koordynacji działań pracowników produkcji.Nadrzędnym celem tych działań jest wsparcie Działu Handlowego w celu właściwej realizacji zleceń począwszy od ich wejścia w cykl produkcyjny, aż po oddanie gotowego produktu zgodnego z otrzymaną dokumentacją techniczną.  Tworzenie zamówień materiałów , dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji.

Praca w siedzibie firmy w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku. Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w soboty.

WYMAGANIA:

Doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie średnie techniczne, sumienność i uczciwość, dobra organizacja pracy, prawo jazdy kat. B, umiejętność analitycznego myślenia oraz odpowiedniego motywowania podległych pracowników tworzących zespół. Umiejętność pracy w zespole i samodzielne rozwiązywanie problemów.

MILE WIDZIANE:

Doświadczenie z branży budowlanej, wykończeniowej  i pokrewnych

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu

CV wyślij na adres email

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 917352307