2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Łódzkie
  6. Pozostałe w HR - Łódź
  7. Pozostałe w HR - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Koordynator pracowników tymczasowych z j. niemieckim

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- koordynacja pracowników tymczasowych w określonym regionie na terenie Niemiec,

- pomoc pracownikom w sprawach administracyjnych wymagających znajomości języka niemieckiego (np. organizacja meldunku),

- podpisywanie umów z pracownikami,

- wdrażanie pracowników do pracy w zakładzie,

- pozyskiwanie zestawień godzin pracowników tymczasowych od klientów,

- nadzór nad rotacją i frekwencją pracowników w pracy,

- organizowanie odzieży roboczej dla pracowników tymczasowych w razie potrzeby,

- organizacja noclegów dla pracowników tymczasowych.

WYMAGANIA:

- mile widziane doświadczenie w pracy z pracownikami tymczasowymi,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- prawo jazdy kat B,

- dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,

- samodzielność, zaangażowanie i umiejętność rozwiązywania problemów,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- dyspozycyjność,

- brak przeciwskazań do pracy wyjazdowej na teren Niemiec.

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie, które rośnie wraz z Twoimi wynikami,

- wsparcie na początkowym etapie wdrożenia,

- odpowiednie narzędzia pracy.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912986503