2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Hanna Frontskievich
Dodane 13 maja 2024

Koordynator pracowników tymczasowych

Wynagrodzenie

5 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska

Human Craft — to renomowana firma z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w outsourcingu zatrudnienia, świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko: Koordynator pracowników tymczasowych, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem pracowników tymczasowych oraz wspieranie działań rekrutacyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała okazję pracować w dynamicznym środowisku oraz rozwijać umiejętności zarządzania personelem.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie codziennymi operacjami związanymi z personelem tymczasowym.

  • Kontrola mieszkań pracowniczych, kontrola obecności w pracy, etc.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

  • Monitorowanie wskaźników wydajności oraz raportowanie wyników.

  • Rozwiązywanie problemów związanych z personelem tymczasowym i podejmowanie działań korygujących w razie potrzeby.

  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat przepisów dotyczących zatrudnienia pracowników tymczasowych.

  • Częste wyjazdy służbowe.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok.

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego, polskiego, angielskiego w mowie i piśmie.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolność do pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności interpersonalne.

  • Zorientowanie na osiąganie wyników oraz wysoka kultura osobista.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz działaniu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny).

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon komórkowy.

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta.

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 915240477