2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Grupa LUX MED
Dodane 20 maja 2024

Koordynator Opieki Szpitalnej - Szpital Optimum ul. Broniewskiego 3

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w Szpitalu Optimum przy ulicy Broniewskiego 3 w Warszawie.

Twoje zadania:

  • przedstawianie oferty usług medycznych z zakresu zabiegów laryngologicznych,

  • zapewnienie kompleksowej organizacji procesów związanych z przygotowania pacjenta do operacji oraz przyjęcia na oddział,

  • bezpośrednia obsługa Pacjentów oraz utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego,

  • współpraca z zespołem medycznym (lekarze, pielęgniarki) oraz innymi jednostkami organizacyjnymi,

  • odpowiedzialność za przygotowanie dokumentów niezbędnych do zabiegu operacyjnego,

  • pobieranie płatności oraz wystawianie faktur za wykonane usługi,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Pacjentem,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Pacjenta/Klienta,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność w działaniu,

  • zdolność szybkiego uczenia się,

  • gotowość do pracy zmianowej (7:00-15:00, 12:00-20:00).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916479345