2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Grunwald
Dodane 21 maja 2024

Koordynator Magazynu / Magazynier

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Tech Poznań,  firma o ugruntowanej pozycji na rynku  posiadająca wieloletnie doświadczenie  w branży elektronarzędzi i materiałów ściernych zatrudni na stanowisko:

- KOORDYNATOR  MAGAZYNU

- MAGAZYNIER

Jako koordynator odpowiedzialny będziesz za  prowadzenie serwisu i opiekę nad klientami,  obsługę reklamacji, dbałość o wysoki poziom obsługi klienta. Reprezentowanie i budowanie wizerunku firmy oraz kompleksowe zarządzanie pracą magazynierów.

MIEJSCE PRACY: Poznań - Grunwald , ul. Kacza

 Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów na magazynie

  • Kontrola ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów

  • Organizacja magazynu

  • Przygotowywanie przesyłek kurierskich

  • Dowóz zamówień do klientów na terenie Poznania

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, sumienność, rzetelność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy

  • Sprawność fizyczna

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

 Oferujemy;

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w systemie jednozmianowym  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych,: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać na adres mailowy lub za pomocą serwisu ogłoszeniowego

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 915268983