2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Łódź
  7. Logistyka - Górna
Dodane 21 maja 2024

Koordynator Magazynu

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Koordynatora Magazynu

Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi!

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię konkursową i za produktywność

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • możliwość awansu

  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu

  • program poleceń pracowniczych

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • strefę relaksu

Twoje zadania:

  • planowanie, organizowanie oraz usprawnianie i optymalizowanie procesów w podległym obszarze

  • organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu

  • raportowanie i osiąganie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe dla podległego obszaru

  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Od Ciebie oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych

  • analitycznego myślenia

  • dobrej organizacji pracy, wyznaczania priorytetów i orientacji na cel

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • praktycznej znajomości pakietu MS Office, w tym Excel

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 917297275