2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Grunwald
Dodane 24 maja 2024

Koordynator kampanii sprzedażowych, audytor, logistyk, planista

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Opis

PRACA DODATKOWA DLA KAŻDEGO!

Firma poszukuje 7 osób na stanowisko Ankietera terenowego do przeprowadzania kampanii i badań w terenie.

Szukamy osób dynamicznych i komunikatywnych, gotowych do pracy w godzinach popołudniowych.

Jeśli jesteś bez doświadczenia, to spokojnie wszystkiego Cię nauczymy!

Zakres obowiązków:

* Pozyskiwanie kontaktów

* Uzupełnianie ankiet

* Zapisywanie danych

* Kontakt z działem logistycznym i współpraca z kadrą zarządzającą

* Raporty dotyczące pozyskanych osób do kampanii.

Wymagania:

* Komunikatywność oraz chęć nawiązywania, budowania i utrzymywania dobrych relacji z uczestnikami spotkania

* Entuzjazm i zaangażowanie

* Otwartość na rozmowy z ludźmi

* Pozytywne nastawienie oraz wytrwałość w realizacji własnych celów

* Dyspozycyjność od pn. do pt. od godz. 14:00 - 20:00

Oferujemy:

* Elastyczne godziny pracy (praca ok. 2-6 H dziennie)

* Wsparcie naszego zespołu specjalistów

* Praca w zgranym zespole

* Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

* Wysokie wynagrodzenie

* Wynagrodzenie rozliczane w cyklu tygodniowym

* Premie za realizacje kampanii rozliczane raz w tyg.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 918935033