2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Lubuskie
  6. Rekrutacja - Świebodzin
Staff In
Dodane 02 maja 2024

Koordynator ds. rekrutacji

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Prężnie działająca Agencja Pracy Staff In wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11088 poszukuje osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

 ·        Kompleksowa obsługa nowych i obecnych kontraktów zgodnie ze standardami firmy.

 ·        Koordynowanie pracowników magazynowych

 ·        Wprowadzenia nowych pracowników na magazyn

 ·        Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników

 ·        Weryfikacja zakwaterowania

 ·        Rozwiązywanie wszelkich problemów Klient-Pracownik.

 Nasze wymagania:

 ·       Prawo jazdy kategorii B

·        Biegła znajomości języka rosyjskiego, ukraińskiego i polskiego – warunek konieczny

·        Doświadczenia w obszarze HR

·        Umiejętności obsługi pakietu MS Office

·        Efektywnego wykorzystania środków komunikacji : e-mail, telefon, Internet

·        Odpowiedzialności , skrupulatności, zdecydowania w działaniu

·        Umiejętności zarządzania własnym czasem i organizacji pracy

·        Umiejętności pracy w zespole

·        Wysokiej kultury osobistej

 Dlaczego warto dołączyć do naszego energicznego zespołu:

·        Oferujemy możliwość rozwoju kariery zawodowej (szkolenia i wsparcie merytoryczne)

·        Wdrożenie do pracy, oraz niezbędne szkolenia

·        Stabilne warunki zatrudnienia, ubezpieczenie

·        Wynagrodzenie i system premiowy

·        Narzędzia pracy: telefon i laptop

·        Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

·        Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami

 Prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX lub telefon.

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 851283880